MilitarnaPolska.pl

Naszym celem jest stworzenie miejsca, wokół którego pragniemy zebrać wszystkich pasjonatów szeroko rozumianych militariów. Chcielibyśmy aby MilitarnaPolska.pl nie była kojarzona wyłącznie jako sklep o szerokiej ofercie produktowej czy usługowej, lecz jako dobre miejsce dla każdego pasjonata militariów. Miejsce do którego chce się wracać bo można tu poczuć się jak w domu, spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólnie rozwijać swoje pasje oraz wymieniać się doświadczeniami.

Dlaczego my?

Bogata oferta

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów sprawdzonych marek. Znajdą Państwo u nas wiatrówki, repliki airsoftowe, akcesoria, artykuły obronne, odzież militarną, okulary balistyczne, termosy turystyczne, plecaki militarne, lornetki, noże taktyczne i survivalowe, farby maskujące, petardy hukowe i wiele, wiele innych pozycji. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu celem przekonania się że jest w czym wybierać.

Fachowe doradztwo

Prowadzimy sprzedaż produktów które z reguły sami wcześniej testujemy "na sobie" jako pasjonaci militariów. Nieustannie śledzimy rynek, testujemy nowości i zestawiamy je ze sobą aby finalnie móc wprowadzić do oferty produkty które są tego warte. Jako że żyjemy branżą na co dzień, możemy Państwu zagwarantować z naszej strony profesjonalne doradztwo dopasowane do Państwa oczekiwań.

Zaufanie

Istniejemy na rynku ponad 6 lat - w tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie wielu osób zarówno na rynku stricte sprzedaży asortymentu militarnego jak i w branży imprez, wystawiając niejednokrotnie przy współpracy z grupą SGR mobilną strzelnicę airsoftową czy też organizując efektowne pokazy militarne. Wiele osób przekonało się że można nas obdarzyć zaufaniem, mamy nadzieję że nie zawiedziemy również Państwa.

Nasza oferta

...to nie tylko wysokiej jakości sprawdzone produkty w ofercie sklepowej ale również wiele innych projektów pozwalających nam wspólnie z Wami bawić się i rozwijać naszą militarną pasję.

MilitarnaPolska.pl na facebook-u

Polub nas i śledź naszą stronę na Facebook-u aby zawsze być na bieżąco:

(32) 615-51-82

MilitarnaPolska.pl, 43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 106

kontakt@militarnapolska.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 10-18

Wtorek: 10-18

Środa: 10-18

Czwartek: 10-18

Piątek: 10-18

Sobota: 9-14