MilitarnaPolska.pl

Naszym celem jest stworzenie miejsca, wokół którego pragniemy zebrać wszystkich pasjonatów szeroko rozumianych militariów. Chcielibyśmy aby MilitarnaPolska.pl nie była kojarzona wyłącznie jako sklep o szerokiej ofercie produktowej czy usługowej, lecz jako dobre miejsce dla każdego pasjonata militariów. Miejsce do którego chce się wracać bo można tu poczuć się jak w domu, spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólnie rozwijać swoje pasje oraz wymieniać się doświadczeniami.

Dlaczego my?

Bogata oferta

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów sprawdzonych marek. Znajdą Państwo u nas wiatrówki, repliki airsoftowe, akcesoria, artykuły obronne, odzież militarną, okulary balistyczne, termosy turystyczne, plecaki militarne, lornetki, noże taktyczne i survivalowe, farby maskujące, petardy hukowe i wiele, wiele innych pozycji. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu celem przekonania się że jest w czym wybierać.

Fachowe doradztwo

Prowadzimy sprzedaż produktów które z reguły sami wcześniej testujemy "na sobie" jako pasjonaci militariów. Nieustannie śledzimy rynek, testujemy nowości i zestawiamy je ze sobą aby finalnie móc wprowadzić do oferty produkty które są tego warte. Jako że żyjemy branżą na co dzień, możemy Państwu zagwarantować z naszej strony profesjonalne doradztwo dopasowane do Państwa oczekiwań.

Zaufanie

Istniejemy na rynku ponad 6 lat - w tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie wielu osób zarówno na rynku stricte sprzedaży asortymentu militarnego jak i w branży imprez, wystawiając niejednokrotnie przy współpracy z grupą SGR mobilną strzelnicę airsoftową czy też organizując efektowne pokazy militarne. Wiele osób przekonało się że można nas obdarzyć zaufaniem, mamy nadzieję że nie zawiedziemy również Państwa.

Nasza oferta

...to nie tylko wysokiej jakości sprawdzone produkty w ofercie sklepowej ale również wiele innych projektów pozwalających nam wspólnie z Wami bawić się i rozwijać naszą militarną pasję.

W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne sklepy internetowe, takie jak:

  1. Sklep OkularyBalistyczne.pl gdzie mogą Państwo zakupić okulary balistyczne i ochronne takich firm jak ESS, BOLLE oraz UVEX.
  2.  Sklep KoszulkiWojskowe.pl gdzie mogą Państwo zakupić wysokiej jakości koszulki wojskowe w jednolitych kolorach jak i kamuflażach.
  3. Sklep CzapkiMilitarne.pl gdzie mogą Państwo zakupić wysokiej jakości czapki militarne takie jak patrolówki, bejsbolówki czy też dokerki.
  4. Sklep SpodnieBojowki.pl gdzie mogą Państwo zakupić wysokiej jakości spodnie bojówki w klasycznych krojach jak M65 i BDU czy też w nowoczesnych krojach SFU NEXT, CPU oraz UTP/UTL.
  5. Sklep NozeMorakniv.pl gdzie mogą Państwo zakupić noże Morakniv, czyli świetne noże szwedzkiego producenta nadające się do outdooru, survivalu, wędkarstwa czy też do codziennego użycia np. w kuchni.
  6. Sklep FarbyMaskujace.pl gdzie mogą Państwo zakupić farby maskujące do maskowania przedmiotów czy też do maskowania twarzy / skóry do rozgrywek airsoftowych / paintablowych czy też do rekonstrukcji militarnych.

MilitarnaPolska.pl na facebook-u

Polub nas i śledź naszą stronę na Facebook-u aby zawsze być na bieżąco:

(32) 615-51-82

MilitarnaPolska.pl, 43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 106

kontakt@militarnapolska.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9-17

Wtorek: 9-17

Środa: 9-17

Czwartek: 9-17

Piątek: 9-17

Sobota: 9-13